Nadační fond Daruj vlasy

Pro žadatele o paruku

Potřebujete naši pomoc? Nestyďte se o ni říct…

Právě pro Vás náš nadační fond Daruj vlasy existuje! NF Daruj vlasy vznikl za účelem pomoci všem, kteří přišli o vlasy v důsledku nějaké zdravotní komplikace, jestliže patříte mezi tyto osoby, máte právoplatný nárok na naši pomoc. Moc rádi Vás podpoříme alespoň po Vaší psychické stránce. Moc rádi Vám pomůžeme získat paruku přesně na míru, tak aby se Vám příjemně nosila a cítili jste se v ní jako by s Vámi už vyrostla. Mnozí pacienti totiž uvádí, že poté, co začali nosit paruku, ztratili své pravé já. Nebojte se! Tato záležitost se týká jen paruk, které nejsou identické k Vašim vlasům. Pokud za každou cenu netoužíte po změně image, necháme Vám u našeho partnera společnosti ProfiBeauty s.r.o. zhotovit paruku přesně tak, aby odpovídala Vašemu vzhledu před tím než jste o vlasy přišli. Nikdo tak nepozná, že vlastně nosíte paruku! 

Co je třeba udělat?

Žádost o paruku

Pro koho jsou žádosti o paruku určeny?

 • Pomoc onkologicky nemocným pacientkám, které kompletně přišly o vlasy vlivem vedlejších účinků léčby
 • Pomoc pacientkám, které kompletně přišly o vlasy vlivem alopecie totalis
 • Pomoc pacientkám, které kompletně přišly o vlasy v důsledku traumatické události (popáleniny, autonehody, operace hlavy apod.)
 • Finanční či materiální podpora dětem se zavažným onemocněním

ŽÁDOST VYPLŇTE OPRAVDU PEČLIVĚ, PŘIVOLEJTE NA POMOC PŘÍPADNĚ NĚKOHO POČÍTAČOVĚ ZDATNÉHO. JE NUTNÉ ZEJMÉNA SPRÁVNĚ ZMĚŘIT MÍRY DLE NÁVODŮ A OBRÁZKŮ. VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ ŽÁDOSTI BUDEME SCHVALOVAT POUZE TY KOMPLETNĚ VYPLNĚNÉ. V PŘÍPADĚ, ŽE BUDE POSKYTNUTA ŠPATNĚ MÍRA A PARUKA NEBUDE NÁSLEDNĚ SEDĚT, TATO PARUKA BUDE POUŽITA PRO JINÉHO ŽADATELE. NEZAPOMÍNEJTE NA FOTOGRAFIE.

Formulář k žádosti o paruku

  O jakou délku paruky žádáte?

  O jaký odstín paruky žádáte?

  Míry v cm:

  Můžete se na měření a předávání paruky dostavit osobně nebo preferujete jednání na dálku?

  Co pro vás vlasy a jejich ztráta znamenají?

  Souhlasím s vrácením paruky od NF Daruj vlasy zpět, jestliže ji už nebudu potřebovat (paruka bude případně zrenovována a poslouží dalším žadatelům)

  Pošlete nám prosím vaši fotografii před ztrátou vlasů

  A budeme potřebovat i fotografii aktuálního stavu vlasů

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Odesláním toho formuláře souhlasím že jsem ochotna/en se při měření, předávání paruky nafotit pro motivaci další žadatelů či dárců (podmínka pro získání paruky)