Nadační fond Daruj vlasy

Transparentní účet

Jedním z našich hlavních požadavků při zakládání NF Daruj vlasy byla transparentnost – tedy možnost všech dárců zřetelně vidět, jak se s jejich dary nakládá.

NF Daruj vlasy může fungovat jen díky Vám – dárcům, a proto máte plné právo znát celý mechanismus při darování financí či vlasů a jak tyto dary pomáhají potřebným.

Všecho si můžete ověřit

Každý dárce obdrží darovací smlouvu, která dokládá, že peníze či vlasy daruje NF Daruj vlasy. Podpisem se tak stvrzuje to, že na tento dar nemá nikdo jiný kromě NF Daruj vlasy nárok. Nikdo jiný z něj tedy nemůže těžit a vydělávat pro osobní účely. Všichni dárci budou uvedeni na seznamu dárců a výše jejich příspěvku bude dohledatelná rovněž na našem transparentním účtu. Finanční příspěvek se na našem bankovním účtu objeví zpravidla do 3 pracovních dnů. Darujete-li vlasy, je nutné počítat s procesem zahrnující třídění vlasů, měření, vážení, vyčesávání a poté teprve prodej našemu hlavnímu partnerovi společnosti ProfiBeauty s.r.o., proto si na zapracování Vašeho daru ve formě vlasů vyhrazujeme 120 dní. Prosím, nezapomínejte na darovací smlouvu, bez ní nemůžeme vlasy přijmout. Pokud zašlete vlasy bez této smlouvy, bude Vás kontaktovat náš koordinátor pro její doplnění.

Dostanete darovací smlouvu

Budete uvedeni na seznamu dárců

Finance od vás nebo za vaše vlasy budou uvedeny na našem transparentním účtu