Nadační fond Daruj vlasy

7. března 2017

V úterý 7. 3. 2017 jsme předávali naši již v pořadí šestou paruku. Tentokrát jsme bojovali s alopecií, s kterou se paní Bára trápí již několik let. Její příběh zní takto: 

"Vlasy mi začaly padat po porodu dětí a nikdy se to nezlepšilo. Navštěvovala jsem i kožního lékaře několik let, léčba různými vodičkami a pilulkami na podporu růstu vlasů nikdy nezabrala, nyní jsem v takové fázi, že vlasů na temeni mám velmi málo, prosvítá mi pokožka, takže požívám toppík barvu, abych mohla vyjít ven mezi lidi a do práce. Kožní lékařka mi sdělila, že mám alopecii, že je to genetického původu a nikdy už mi nenarostou, vlasů mám po celé hlavě velmi málo. Nesla a nesu to velice těžce, a proto hledám pomoc, jak problém vyřešit, protože si nedokážu představit jak budu dál žít bez vlasů. Proto Vás žádám o pomoc s řešením mého problému. "


S těmito slovy se na nás obrátila paní Bára a my jsme díky Vám, našim dárcům, mohli paní Báře zařídit poloparuku, díky níž jsme jí alespoň částečně pomohli k vítězství nad alopecií!
Její radost byla nezměřitelná! A i my jsme ten den odcházeli domů s pocitem opravdového štěstí, že jsme udělali opravdu dobrý skutek! Moc Vám všem děkujeme a paní Báře držíme palce!

    

  

  

Další články