Nadační fond Daruj vlasy

105. paruka pro Johanku

Johanka je tříletá statečná a usměvavá slečna, s kterou se od malička život nepáral. Tato malá princezna je důkazem toho, že už ve třech letech vnímají děti svět kolem sebe. A to především odlišnosti, které jsou na první pohled zřejmé. V tomto případě jsou to na první pohled vlásky, které Johance nikdy nenarostly.

Johanky maminka nás požádala o pomoc a jelikož jsme měli malou dětskou paručku v záloze, ani chvíli jsme neváhali a po krátké komunikaci paručku nabídli. Bohužel jsme neměli požadovaný světlejší odstín, ale dle Johanky úsměru, který se na tvářičce po spatření se v zrcadle objevil, soudíme, že ji to určitě nevadí. Jelikož je paručka z pravých lidských vlasů, není problém si ji kdykoliv barevně doupravit.

Dětské paručky mají v poměru větší hustotu kvůli méně šetrnému zacházení a častému tahání za vlasy. Tím se hustota paručky rapidně snižuje a díky větší hustotě nebude nutné paručku dopoutkovávat po krátké době. Zároveň se paručka také trochu stáhla, aby dobře sloužila i během růstu hlavičky.

Pro paručku si Johanka za podpory tatínka a dalších členů rodiny přijela do Hradce Králové z druhé strany republiky. Věříme, že se jí výlet za vlásky líbil a paručka jí bude dělat jen a jen raodst.

Johance přejeme jen to nejlepší!

Johanky paručka je vyrobena z vlásků těchto dárců:

  • Anna Trnková
  • Šimon Švihal

Moc děkujeme!

Další články