Nadační fond Daruj vlasy

100. paruka pro Markétku Konvičkovou

Neskutečné se stalo skutečným! Náš nadační fond Daruj vlasy předal v pořadí již stou paruku z pravých vlasů! Moc děkujeme všem dárcům, že nás i nadále podporují a zásobují svými vlásky. Veliké díky patří také těm, kteří se nás rozhodli podpořit finančně! Bez Vás bychom tuto krásnou práci nemohli dělat a nemohli bychom pomáhat druhým tím, že jim umožníme mít věc tak po všechny samozřejmou, krásné vlasy.

Většinou si neuvědomujeme, že někteří lidé, kteří kolem nás jenom tak procházejí, můžou zrovna bojovat s nějakou zákeřnou nemocí, která jejich životy ovlivňuje. Možná proto na nás nejsou milí, možná proto se nás straní. Buďme k sobě milí, buďme k sobě přívětiví. Respektujme se navzájem a respektujme i sami sebe a naše výkyvy nálad. Nestresujme se. Pomáhejme si navzájem.

I Markéta Konvičková čekala na svou paruku, kterou jsme měli možnost předat s Michalem Zapomnělem. V jeho salóně doladil barvený odstín paruky, sestříhal ji a upravil tak, aby na Markétce vypadala co nejpřirozeněji. Společně jsme ji nasadili tento týden. Markéta Konvičková byla naší stou žadatelkou, obdarovanou parukou z pravých lidských vlasů našich úžasných dárců, kterým moc děkujeme a nesmírně si jich vážíme.

Tato paruka mohla být vyrobena díky vláskům od:

  • anonymní dárce – Msalon
  • Kateřina Vidová
  • Jana Hronová
  • Tereza Šťastná
  • anonymní dárce – Msalon

Na krásné video z předání paruky se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=sZn95miI1_g

Všem, kteří se potýkají s nemocí přejeme hodně štěstí. Pokud by někdo z Vás nebo z Vašeho okolí potřeboval pomoct, neváhejte a obraťte se na nás!

Další články