Nadační fond Daruj vlasy

Sportovní a kulturní akce

Hudební festivaly a sportovní akce jsou pro nás důležité a rádi se jich jako Nadační fond, pokud je to v našich silách, účastníme.

Pomáhají nám šířit vizi Nadačního fondu daruj vlasy, dostat do podvědomí lidí, že jsou mezi námi tací, kteří takové štěstí v životě neměli a právě svádějí nerovný souboj se svou nemocí.

My jsme tady pro ně připraveni pomoci a uvítáme každého jedince, kterého se tento problém dotkne a bude mít stejné nutkání jako my, těmto lidem podat pomocnou ruku.

Na tyto akce jezdíme se svým stánkem a kadeřnicí, která je připravena odvážným dárcům vlasů na místě cop ustřihnout a udělat jim trendy účes. U stánku se dozvíte veškeré informace ohledně fungovaní Nadačního fondu. Dále je možnost podpořit nákladnou výrobu paruk finančně a to koupí reklamních předmětů nebo vložením libovolné částky do naší putovní pokladničky.

Akce, kterých jsme se zúčastnili

The Legend Rock fest

23.-24.7.2021 proběhl v Hořicích již 9. ročník rockového festivalu The Legend Rock Fest a my měli opět tu čest se festivalu také zúčastnit a celou akci jsme si moc užili společně s vámi.

A i letos se našli odvážní dárci, kteří se přímo na místě odhodlali nechat ostříhat a vlasy věnovat na výrobu paruky z pravých vlasů.  Velké díky patří Magdalénce Michaele Kulichové, která se jako první odhodlala vlásky ostříhat, Ivě Hlavaté, která se nechala ostříhat dokonce přímo na podiu během festivalu, dále Haně Posltové a Martinu Karešovi, kteří šli do darování společně a Zdeňku Křivánkovi, který občas ve svém životě také potřebuje od druhých pomoci, jelikož se pohybuje na invalidním vozíku, ale sám chtěl moc podat pomocnou ruku druhým a věnovat své vlasy někomu, kdo o ty své přišel. Všem tedy moc děkujeme za odvahu a za úžasnou atmosféru.

Děkujeme také  skvělým pořadatelům festivalu, že jsme se festivalu mohli opět zúčastnit a všem, kteří u nás zakoupením předmětu podpořili finanční částkou  výrobu paruk.❤️

Doufáme, že i následující rok se všichni opět v Hořicíchh setkáme.

Kynžvart Fest

V srpnu minulého roku proběhl v Lázních Kynžvart hudební festival Kynžvart Fest, kde se vybralo neuvěřitelných 16.800 Kč, které putovaly na výrobu paruk z pravých vlasů pro onkologicky nemocné pacientky.

Nesmírně děkujeme paní Lucii, která pro nás sbírku na festivalu zorganizovala. Moc si takové podpory vážíme, protože na výrobu paruk jsou potřeba nejen vlásky, ale také finance, které tak výrobu paruk pomohou zafinancovat.

Proběhla zde i  dražba trička Anny a Romana Kočích, které se vydražilo za 2.700,- Kč. A  realizační tým s kapelou Faraon se vzdali honoráře, který také darovali na výrobu paruk. Za což jim také neskutečně děkujeme!

Dále bychom také chtěli poděkovat účinkujícím kapelám:

Loretta https://www.loretta.cz/

Frýda & Company https://www.frydacompany.cz/

Faraon

Iron Maiden Revival Praha https://bandzone.cz/ironmaidenrevivalpraha?at=dashboard

Grande Tete https://bandzone.cz/grandetete

Kryptor http://www.kryptor.us/

 

Opravdu moc děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli! ❤️

 

The Legends Rock Fest

V červenci od 19-20.7.2019 jsme měli tu čest zúčastnit se hořického festivalu The Legends Rock Fest.

Na festivalu jsme ostříhali 10 odvážných rockerů, kteří se rozhodli své vlasy darovat na výrobu paruky! A to čtyři rockerky: Helena Riedlová, Zdena Klementová, Alena Duslová a Kateřina Dútková a šest rockerů: Aleš Opletal, Martin Filip, Pavel Kulhánek, Jan Nývlt, který se nechal ostříhat dokonce na podiu, Jaroslav Šimek a Martin Nétek. 

Na festival bylo také možné zakoupit dárkový set, ze kterého šlo 50 Kč na náš nadační fond a výtěžek putoval na výrobu paruk.

Všem opravdu moc děkujeme, že se toho nebáli a nechali se ostříhat pro dobrou věc!

Dále také děkujeme kadeřnici Markétě Růtové, která se festivalu účastnila s námi a dárce  ostříhala, pořadatelům festivalu, že jsme se této skvělé akce mohli zúčastnit a také vám všem, kteří jste nás podpořili alespoň koupí placky.

Děkujeme všem! ❤️

Grandfinále Prima Cool Highjump

Jak jistě víte, rok 2020 nám na akce moc nepřál vzhledem k situaci ohledně Covidu.

I tak jsme ale měli v létě možnost zůšastnit se Grandfinále Prima Cool Highjumpu, které se konalo na Pražské náplavce. Jeden z nejlepších českých skokanů chtěl vydražit své plavky a výtěžek darovat na výrobu paruk, ale bohužel, počasí nám nepřálo, a tak vzhledem k silnému větru a dešti byl závod ukončen ještě před dražbou plavek. I tak jsme si ale akci moc užili  a děkujeme všem, kteří se za námi zastavili.

Snad se budeme moci brzy opět setkat na společných akcích ❤️